Volute New Look Logo
צור קשר גלריה על המרכז שרותים ראשי
טיפולים נגד צילוליט


מה זה צילוליט

צילוליט אף אחד אינו יודע הכול על צילוליט. סיבות להיווצרות הצילוליט אינן ברורות לגמרי.

סביר להניח שלהיווצרות צילוליט מספר גורמים. זוהי בעיה כרונית בזרימת נוזל הלימפה, זרימת הדם בנימי שכבת השומן ופיברוז מבנה לא תקין של רקמה המחברת

תאי שומן גדולים מפריעים לזרימת הדם ורשת קולגן ליציאת המים. ולכן אל תדחי את הטיפול נגד צילוליט כשתבחיני בסימנים הראשונים. אפילו צילוליט בצורה מעטה יכולה להביא בעתיד להחמרה במראה העור.

שלבי ההיווצרות הצילוליט

חשוב לציין שצילוליט, למרות מה שחושב הרוב, זאת לא מחלה. לכל אחד מאיתנו יש צילוליט, רק בשלב שונה.

אם בשלב הראשון להיווצרות הצילוליט לא מתבצע טיפול, הדבר יכלו להביא לפיברוז, היווצרות רקמה מחברת. תאי שומן לכודים ברקמה זאת כמו בתוך שקיות.

מופיעה נפיחות קטנה אשר מפריעה לזרימת הלימפה. כך נוצר צילוליט בשלבו השני. עוד לא התחלת לטפל בצילוליט בשלב הזה?

העור הופך להיות דומה לקליפת תפוז. וזהו כבר השלב השלישי של הצילוליט. להיפתר מצילוליט בשלב זה בעזרת עיסוי כבר בלתי אפשרי. חייבים לטפל בצורה יותר רדיקאלית. רק שילוב של שיטות טיפול נגד צילוליט יכולות לעזור. השלב האחרון בהיווצרות צילוליט זהו היווצרות רקמת פיברוז וזה יכול גם להשפיע על הרגשה הכללית ולגרום לעליה במשקל.

טיפול נגד צילוליט

צילוליטבמוקדם או במאוחר מתחילים לשים לב להיווצרות הצילוליט. גברים מעדיפים לא לשים לב לתופעה זו אצלם, במחשבה שזהו עניין של נשים. אנו נאכזב את המין הגברי. גם אצלכם יכול להווצר צילוליט

נשים לא מוכנות להשלים עם צילוליט אצל גברים כמו קודם. נשים מציבות לגברים דרישות לא פחות גבוהות מאשר גברים לנשים. ובמקצועות בני זמנינו לא "סובלים" גבר שאינו מטפח את עצמו.

רק בתקופה שלנו גבר החיפוש אחרי טיפול נגד צילוליט.

בתקופת הרנסנס ציירים כמו רובנס וגויה הציגו את הנשים ביופין הטבעי ובלי לחשוב אפילו על אסטטיות מראה שלהן. בתקופה מודרנית יש הגדרה חדשה ליופי וספק אם מישהי תהיה מרוצה מהמראה ה"טבעי" שלה. צילוליט יכול להיות יותר בולט אצל אנשים הסובלים מבעיות בריאות שונות.

החיים המודרניים מציבים דרישות גבוהות כמו לנשים כך גם לגברים. היום לא מספיק להיות חכם, פעיל ושאפתני. במסגרות קשיחות שאנו מציבים בחיים ישנה גם דרישה להיות נאים ומטופחים.

מחקרים פסיכולוגיים קובעים שאנשים יפים ונאים לא רק מרוויחים יותר מעמיתיהם, אלא לפעמיים מתקדמים יותר מהר בסולם הדרגים בחייהם.

עור חלק ונעים למגע, יופי ומראה צעיר ניתן להשיג היום לא רק לדוגמנים ואנשי אצולה. להיפתר מצילוליט ניתן היום בקלות ובמהירות. הפתרון הטוב ביותר לבעיה זו זוהי טכנולוגיית אלוס ומכשיר המשמש לצורך זה הוא וולה סמוט. זוהי שיטה החדישה והיעילה ביותר להיפתר מצילוליט. להיות מושלמת נגיש היום לכולן.

בואו נחשוב מה רוצים להשיג גברים ונשים בניסיון לנצח את הצילוליט

 • לטפל בצילוליט במהירות,
 • שהטיפול נגד צילוליט ושיטות לשם כך יהיה בטוחים לבריאות ולא מזיקים ,
 • לטפל בצילוליט פעם אחת ושצילוליט והטיפול בו לא יציקו יותר לעולם ,
 • טיפול נגד צילוליט יהיה ללא כאבים ואם אפשר אפילו נעים ומרגיע,
 • וכמובן שהטיפול נגד צילוליט יהיה זמין מבחינה כספית.

את כל המרכיבים האלה מכילה בתוכה שיטה חדשה לטיפול נגד צילוליט ועיצוב הגזרה שטח טיפול במכשיר Vela Smooth.

ולה סמוט זוהי טכנולוגיה חדישה ביותר לטיפול נגד צילוליט ועיצוב גזרת הגוף נאה וחטובה.

תוצאות מדהימות מטיפול במכשיר זה מבוססות על טכנולוגיית אלוס, שאין לה דומה בעולם!

מכשיר וולה פותח במיוחד לטיפול נגד צילוליט, עיצוב הגזרה (שייפינג) והצערת העור. המטרה הושגה בהצלחה! מכשיר יחיד במינו במגוון אפשרויות שלו אפילו טיפול אחד מאפשר להפתר מצילוליט וכל טיפול נוסף מקנה מראה של עור מושלם חטוב וחלק. כמו פסל המכשיר ולה, ס"מ אחרי ס"מ מעצב את גופך, מציר היקפים ומותח את העור

ואת המכשיר החדש הזה מציע לך המרכז שלנו לקוסמטיקה וטיפוח אסטטי "ניו לוק"

מדוע וולה השיטה הטובה ביותר לטיפול נגד צילוליט

אפקט מדהים של וולה סמוט נגד צילוליט מבוסס על ארבע סוגי השפעות, אשר בטוחות לגמרי.

- קרינה אינפה אדום;

- זרם רדיו חשמלי;

- פולסים של ואקום;

- השפעה מכאנית של גלגלים מיוחדים לעיסוי אזור מטופל.

הודות לשילוב מיוחד זה, ניתן לטפל ולהעלים צילוליט, שכל השיטות האחרות לא הצליחו לטפל.

קרינת אינפרה אדום מחממת את העור. גלי רדיו מחדירים את החום הזה עמוק לשכבות הפנימיות מקום הצטברות שכבות שומן. כלי דם מחוממים מתרחבים ומגבירים את זרימת הדם. מה שגורם לשחרור הנוזלים שהצטברו ברקמות ומשחרר את החומרים למערכת הלימפה. משתפרת זרימת הדם באותו האזור, משתפרת דיפוזיה של חמצן. חמצן מגיע לתאי שומן, מגביר את חילוף החומרים וגורם לפירוק תאי שומן.

פולסי ואקום מיוחדים מגבירים את זרימת הדם ומחליקים את העור. גלגלי עיסוי נועדו לעיסוי האזור המטופל ועוזרים בהוצאת נוזלים שעדיין נשארו בין תאי שומן ולהגברת זרימת נוזל הלימפה.

במהלך טיפול נגד צילוליט עם מכשיר וולה, הגוף מייצר אלסטין וקולגן, הגורמים לעור להראות צעיר ועושים אותו גמיש יותר.

שינויים שמתרחשים בהשפעתו של מכשיר ולה רבים כל כך, שאין אפשרות לפרט כל אחד מהם. אנו ממליצים לך לבוא אלינו ל"ניו לוק" ולהרגיש בעצמך איך ניתן להיפתר מצלילוליט, לגרום לעצמך להראות טוב יותר. האנרגיה המופלאה של ולה חוזרת עמוק, במיוחד באזורים בעייתיים. זאת הסיבה שמכשיר ולה זוהי שיטה ייחודית אשר רק בעזרתה ניתן לפתור את בעיית הצילוליט. פרט קטן זה יחסוך לך הרבה הוצאות כספיות לטיפול בצילוליט ותוכלי לחדש את המלתחה שלך בבגדים במידות קטנות יותר.

תוצאות מטיפול במכשיר ולה נגד צילוליט

צילוליט

צילוליט

וולה – זהו פתרון הכי טוב נגד צילוליט, ותוצאות הטיפול מהירות ועמידות להפליא אחרי תקופת זמן קצרה. אפקט מטיפול בצילוליט נשמר לתקופה ארוכה יותר מאשר אחרי כל טיפול אחר שקיים כיום. אך וולה זה יותר מאשר רק להיפתר מצילוליט. אם וולה תקבלי קוו ירכיים חלק, בטן שטוחה ועור הידיים מתוח יותר. תקבלי גוף שתמיד חלמת עליו. Vela – זה:

 • להיפתר מצילוליט. תוצאות מרשימות ניתן לראות אחרי כ 6-7 טיפולים, וצילוליט נעלם אחרי בערך טיפול 8! אף מכשיר הקיים בשוק כיום לא מתחרה עם מהירות הטיפול של וולה בצילוליט. ועל מנת לשמר את התוצאות שהשגנו יש צורך להגיע פעם בתקופה מסוימת לטיפול מחזק. במידה וחייבים להגיע לתוצאות בתקופה קצרה יותר ניתן לשלב את הטיפול נגד צילוליט במכשיר וולה עם מזוטרפיה ועטיפות שונות. שיטות אלה בשילוב עם טיפול במכשיר וולה נותנות תוצאות מדהימות.
 • אפקט של עיצוב באזורים של הצטברות תאי שומן. מכשיר מטפל בצורה מדהימה באזורים בעייתיים.
 • הצרת היקפי הגוף. אחרי טיפול אחד בלבד תהיי מידה אחת פחות. נעלמים קפלים על הבטן ועל הירכיים. כל טיפול נוסף רק מחזק את האפקט ועושה אותו עמיד לאורך זמן.
 • העור נמתח, הופך להיות חלק, צעיר וגמיש יותר, משתפרים מרקמו וצבעו. אפקט מתיחת עור ניתן להשיג בהצלחה גם כן באזור צוואר וסנטר – ייעלמו קפלים ועור רפוי. אפילו אחרי טיפול אחד תראו תוצאות מרשימות. תבואי אלינו מספר שעות לפני האירוע ובאירוע תראי יפה וזוהרת.
 • משתפרת זרימת הדם ונוזל הלימפה.
 • מכיוון שטכנולוגיה כוללת בתוכה עיסוי בואקום, מכשיר וולה מפחית את הכאבים בשרירים. ואפקט הטיפול נגד צילוליט גדל בגלל השפעתו על השריר.
 • אצל רוב המטופלים במהלך טיפולים נגד צילוליט, סימני מתיחה, אם קיימים, הופכים לצרים יותר ולפעמיים נעלמים גם הם.
 • תוצאות טיפול מדהימות לריפוי צלקות אחרי הניתוח.
 • וולה – זהו טיפול מושלם לטפל באזור אחרי שאיבת שומן. אשר מפחיתה את תוצאות לוואי אחרי הניתוח, ובכך מחזקת ומשפרת את התוצאות החיוביות
 • בנוסף לכל היתרונות הקיימים למכשיר וולה, הטיפולים במכשיר הם כל כך נוחים ונעימים שניתן להשוות את ההשפעה לטיפול הפגת מתחים.

מכשיר וולה – זה עור וגוף חדשים בשבילך, זה להחזיר את מראה הצעיר ואת היופי. ולכן אם את מחפשת פתרון לסנטר כפול, צילוליט, קפלים באזור הבטן והירכיים – עם טכנולוגיה חדישה של מכשיר וולה את לא תצטרכי עזרת המנתח הפלסטי הרבה זמן.

כיצד מתבצע טיפול נגד צילוליט במכשיר וולה

וולהלמכשיר יש שני ראשים לטיפול. אחד גדול יותר נועד לטיפול באזורי גוף שונים והשני קטן יותר לאזורי ידיים, חזה ופנים. על האזור המטופל מרססים ספריי מוליך ומטפלים באזור להשגת תוצאות.

אם את עוברת סדרת טיפולים מלאה במכשיר וולה, את מקבלת ראש אישי לטיפול במכשיר.

כמה זמן אורך טיפול נגד צילוליט במכשיר וולה

טיפול אחד נגד צילוליט אורך כשעה. טיפול נגד צילוליט במכשיר וולה הוא נוח. במהלך הטיפול המטופל מרגיש רק חמימות ונעימות באזור המטופל. אין חוסר נוחות בכלל!

עשר דקות אחרי הטיפול תעלם אדמומיות חלשה, אשר הופיעה כתוצאות מזרימת דם מוגברת

כמה טיפולים צריך לעשות על מנת להיפתר מצילוליט

כפי שאין אדם אחר דומה לך, אין תוכנית אחת לטיפול בצילוליט. כמות הטיפולים נגד צילוליט במכשיר וולה תלויה בשלב התפתחות הצילוליט, מצב העור ועוד.

בעיקרון, אנו ממליצים 10-16 טיפולים, 2-3 פעמים בשבוע. תדירות גבוהה יותר של ביצוע הטיפולים תביא לתוצאות במהירות רבה יותר. אך באופן כללי את התוצאות תוכלי לראות אחרי טיפול שביעי!

לא מומלץ להפסיק את סדרת הטיפולים באמצע. מניסיון ניתן לומר שרק סדרה שלמה של טיפולים מביאה לתוצאות ארוכות טווח. אחרת התוצאות של הטיפולים לא תהיינה עמידות לאורך זמן ויהיה צורך להתחיל את הכול סדרת הטיפולים מחדש.

לשמר את התוצאות שמושגות במכשיר וולה נעים וקל כמו להשיגן. יתרון נוסף של טכנולוגית טיפול בצילוליט בכך שעל מנת לשמר את התוצאות מספיק טיפול אחד פעם ב 3 חודשים. בין הטיפולים התוצאות המדהימות נשמרות.

זה בדיוק מה שעושה את סדרת הטיפולים נגישה לכל אחד ומאפשרת לחסוך הוצאות לטיפולים השונים. ובכסף זה לחדש את המלתחה בבגדים במידה קטנה יותר.

מגבלות לטיפול נגד צילוליט במכשיר וולה:

 • מחלות אונקולוגיות (סרטן);
 • הריון והנקה. למרות וולה יכולה לעזור בטיפולי עור וגוף אחרי הלידה;
 • בעלי קוצב לב ;
 • אנשים שסובלים מהשמנת יתר ובעיות הורמונאליות אחרות ובעלי מחלות כרוניות כמו סוכרת מסוגי ראשון ושני;
 • בעלי נטייה להיווצרות צלקות קלואידיות;
 • בעלי ורידים בולטים;
 • בעלי רגישות יתר לקרינה אינפה אדום – הנובעת כמו כן מנטילת תרופות מסוימות;
 • במידה וזרימת נוזל הלימפה אינו תקין ;
 • משתמשים באנטיקואגולטורים.

לפני הטיפול במכשיר וולה נגד צילוליט.

על מנת להפתר מצילוליט במהירות רבה יותר, לפני הטיפול חייבים להסיר את כל השיער מאזור המטופל. ולהגברת האפקט ,ממש לפני הטיפול חייבים להתרחץ או לשטוף היטב את האזור המטופל.

וולה זוהי טכנולוגיה חדישה לטיפול נגד צילוליט. תנצלי את זה ולא תהיי מוטרדת יותר מבעיית הצילוליט. מספיק טיפול אחד על מנת להבין שוולה זה בדיוק מה שחיפשת.

Русский
050-7764090, 03-9348847 :הרשמה לטיפולים וייעוץ
ראשי     |     שרותים     |     על המרכז     |     גלריה     |     צור קשר